Svezení se na kroužku

Pro děti nebo zájemce co neumí jezdit nebo se necítí na vyjížďku existuje možnost svézt se na koni vedeným členem klubu na kroužku. Pokud se chce vozit více lidí najednou, je možno nesedlat více koní. Máme hodné koně a pod dozorem je to bezpečné i pro malé děti. Je dobré, když má zájemce svoji helmu, ale je tu možnost zapůjčení v případě nutnosti. Vše je nutné domluvit a objednat alespoň den dopředu. Minimální délka svezení je 15 minut.

Vyjížďka

Vyjížďky jsou určeny pro pokročilé jezdce a bude jejich možnostem přizpůsobeny. Odehrávají se na naších ozkoušených stezkách v okolních lesích a v nádherném okolí Luhačovic. Jezdec by měl mít své jezdecké oblečení a obuv, jaké uzná za vhodné a helmu. Tu je v případě domluvy možno zapůjčit. Je možné nasedlat více koní v případě zájmu více lidí. Vyjížďka trvá hodinu, ta se začíná počítat od domluveného času vyjetí, kůň v tu dobu už je nasedlaný, takže prosím, buďte ve vašem zájmu včas na místě. Vše je nutné domluvit a objednat alespoň den dopředu.

Výcvik jízdy

V případě zájmu je možno domluvit se na individuálním výcviku anglického ježdění s parkurovým zaměřením. Jezdec by měl mít své jezdecké oblečení a obuv, jaké uzná za vhodné a helmu. Tu je v případě domluvy možno zapůjčit. Výcvik se odehrává buď na kruhu u stáje, na kruhu v terénu a okolí nebo na jízdárně nad stájí. Vše je potřeba předem domluvit.